Szkoła Podstawowa nr. 1 w Lidzbarku Warmińskim



SPORTOWA JEDYNKA

ROK SZKOLNY 2013/2014


Zajęcia sportowe w Jedynce 2013/2014

Wtorek 13.45 - 14.30 - ZAJĘCIA SPORTOWE DLA KLAS I-III /SALA GIMN/
Czwartek 13.45 - 14.30 - ZAJĘCIA SPORTOWE DLA KLAS IV-VI /SALA GIMN/


ZAPRASZAMY


Zobacz poprzedni rok szkolny 2012/2013 !!!


                              


Zajęcia sportowe "MULTISPORT" !


Program będzie relizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

z wykorzystaniem środków Funduszy Unii Europejskiej.
Operatorem wojewódzkim projektu jest Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu

Przyjmowane są zapisy na uczestnictwo uczniów
klas IV-VI w bezpłatnych zajęciach.


1. Zajęcia realizowane będą w miesiącach marzec-czerwiec oraz wrzesień-grudzień.
2. Trzy razy w tygodniu po 90 min.
3. Nauczyciel/trener prowadzący: Marek Olszewski.
4. W zajęciach nie mogą uczestniczyć uczniowie zrzeszeni w związkach sportowych.
5. Planowane jest zakończenie zajęć turniejem sportowym w Olsztynie w hali Urania.
6. Zebranie informacyjne i organizacyjne rodziców:

poniedziałek 10 marca o godzinie 14.00 w Sali 29 /SP1/
oraz o godzinie 16.00 w Sali 29 /SP1/


Zajęcia prowadzone w oparciu o bloki programowe:

blok 1: zajęcia zawierające metodyczne podstawy upowszechniania lekkiej atletyki, gimnastyki i sportów walki, jako ćwiczenia kształtujące podstawowe cechy motoryczne: siłę, szybkość, zwinność, gibkość i wytrzymałość,
blok 2: gry i zabawy ruchowe oraz gry zespołowe m.in.: piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, koszykówka, unihokej,
blok 3: sporty charakterystyczne dla regionu, z lokalnymi tradycjami oraz sporty sezonowe.

Główne cele i oczekiwane efekty realizacji projektu:

  • wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie ich aktywności ruchowej prowadzącej do poprawy sprawności fizycznej, stanu zdrowia
    i związanej z nim jakości życia;
  • upowszechnienie sportu wśród uczniów szkół podstawowych poprzez zwiększenie
    liczby dzieci i młodzieży uprawiających różne sporty w ramach pozalekcyjnych
    i pozaszkolnych zajęć sportowych;
  • poprawa i rozwijanie zdolności motorycznych dzieci i młodzieży;
  • zapoznanie dzieci i młodzieży z różnymi sportami;
  • stworzenie oraz poprawa warunków i dostępu do uprawiania zorganizowanej aktywności fizycznej, rozwoju talentów
    oraz zainteresowań sportowych dzieci i młodzieży;
  • wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w dostępie do sportu,
    niezależnie od statusu materialnego rodziców;
  • profilaktyka i korygowanie wad postawy;
  • zapobieganie zjawiskom patologii społecznych;
  • optymalne wykorzystanie terenowej infrastruktury sportowej;
  • wzrost liczby dzieci i młodzieży uczestniczących
    w różnych formach aktywności fizycznej;
  • identyfikacja i rozwijanie talentów sportowych.

    Informacji udziela dyrekcja SP 1  w Lidzbarku Warmińskim oraz p. Marek Olszewski

26 luty 2014

Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż i pchnięciu kulą -
Nowe Miasto Lubawskie


Sukcesów naszych lekkoatletów ciąg dalszy !
Z zawodów przywieźliśmy 3 medale oraz kilka wysokich miejsc:


Krzysztof Szymański - srebrny medal w pchnięciu kulą
Paulina Wojczulanis
- brązowy medal w pchnięciu kulą
Alicja Gołąbek - brązowy medal w skoku wzwyż

pozostałe miejsca:
4 m - Eryk Świetlikowski skok wzwyż
5 m - Zuzanna Rawińska - skok wzwyż
6 m - Damian Kamiński - skok wzwyż

Jedynkę reprezentowali jeszcze:
Wroniewicz Milena, Krawczyk Oliwia

GRATULACJE !

Podczas zawodów prowadzona była także dodatkowa klasyfikacja
klubów sportowych, które wystawiły swoich reprezentantów:

1. LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Polonia Pasłęk
3. LKS Lubawa
4. OLIMPIA Grudziądz /gościnnie/
5. PIAST Wilczęta


Zobacz galerię zdjęć:


19 luty 2014

V Halowe Mistrzostwa Lidzbarka Warmińskiego w lekkiej atletyce

BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY
ZDOBYLI KILKA MEDALI ORAZ WYSOKIE MIEJSCA W KLASYFIKACJI
DZIĘKUJEMY !

WYNIKI

Dziewczęta

Bieg 30 m

  1. Wojciechowska Julia - SP 4 - 5,06 s
  2. Ługowska Klaudia - SP 3 - 5,19 s
  3. Wroniewicz Milena - SP 1 - 5,26
  4. Czepil Karolina - NSP Krekole
  5. Kowalczyk Kamila - NSP Krekole
  6. Żelichowska Maja - SP 3
  7. Tomaszewska Karolina - NSP Krekole
  8. Mickiewicz Sandra - SP 1

Bieg 4 okrążenia

  1. Wiśniowska Maja - SP 4 - 1:20,11
  2. Rawińska Zuzanna - SP 1 - 1:20,83
  3. Ługowska Klaudia - SP 3 - 1:21,83
  4. Kimont Julia - SP 3
  5. Pietkiewicz Nikola - SP 3
  6. Tkaczuk Weronika - NSP Krekole
  7. Znamierowska Maryla - SP 4
  8. Tomaszewska Karolina - NSP Krekole

Skok wzwyż

  1. Rawińska Zuzanna - SP 1 - 115 cm
  2. Wroniewicz Milena - SP 1 - 110 cm
  3. Krawczyk Oliwia - SP 1 - 105 cm

Trzyskok z miejsca

  1. Niedźwiedzka Patrycja - SP 3 - 610cm
  2. Skiber Marlena - SP 4 - 585 cm
  3. Czepil Karolina - NSP Krekole - 570 cm
  4. Powideł Aleksandra - SP 4
  5. Tkaczuk Weronika - NSP Krekole
  6. Wojczulanis Paulina - SP 1
  7. Mickiewicz Sandra - SP 1
  8. Kowalczyk Kamila - NSP Krekole
  9. Kołodziejczak Natalia - SP 3

Pchnięcie piłką lekarską 2 kg

  1. Wojciechowska Julia - SP 4 - 10,35 m
  2. Powideł Aleksandra - SP 4 - 8,97 m
  3. Wojczulanis Paulina - SP 1 - 8,93 m
  4. Skiber Marlena - SP 4
  5. Krawczyk Oliwia - SP 1
  6. Zakrzewska Kinga - SP 3
  7. Kołodziejczak Natalia - SP 3
  8. Niedźwiedzka Patrycja - SP 3
  9. Kowalik Julia - SP Kiwity

Chłopcy

Bieg 30 m

  1. Łagocki Michał - SP 3 - 4,67 s
  2. Dajnowski Kamil - SP 4 - 4,73 s
  3. Borkowski Piotr - SP 1 - 4,85 s
  4. Dudkiewicz Piotr - SP 1
  5. Kimbar Michał - SP 4
  6. Jakubczyk Mikołaj - SP Kiwity
  7. Wardal Damian - NSP Krekole
  8. Rubażewicz Kamil - NSP Krekole
  9. Gadomski Adam - SP 3
    10.  Katkowski Szymon - SP Kiwity
    11.  Kuźmowicz Cezary - SP 1
    12.  Bejnar Dominik - SP 4
    13.  Szumny Grzegorz - SP Kraszewo
    14.  Marcinkowski Kacper - NSP Krekole
    15.  Bigaś Dominik - SP 3

Bieg 6 okrążeń

  1. Łagocki Michał - SP 3 - 1:59,66
  2. Dajnowski Kamil - SP 4 - 2:02,42
  3. Wardal Damian - NSP Krekole - 2:04,11
  4. Kuźmowicz Cezary - SP 1
  5. Prado Wiktor - SP 4
  6. Gadomski Adam - SP 3
  7. Piskorz Piotr - SP 4
  8. Borkowski Piotr - SP 1
  9. Katkowski Szymon - SP Kiwity
    10.  Opolski Przemysław - SP 1
    11.  Bigaś Dominik - SP 3
    12.  Świerzewski Paweł - SP Kiwity
    13.  Kimbar Michał - SP 4
    14.  Staroń Jakub - SP 1
    15.  Mazurek Michał - NSP Krekole
    16.  Kuhn Mikołaj - NSP Krekole

Skok wzwyż

  1. Dudkiewicz Piotr - SP 1 - 135 cm
  2. Świetlikowski Eryk - SP 1 - 135 cm
  3. Kamiński Damian - SP 1 - 120 cm
  4. Mazurek Michał - NSP Krekole

Trzyskok z miejsca

  1. Barchański Krzysztof - SP 3 - 680 cm
  2. Szymański Krzysztof - SP 1 - 655 cm
  3. Leszczewski Jacek - SP 4 - 640 cm
  4. Kuhn Mikołaj - NSP Krekole
  5. Tatyrżo Łukasz - SP 4
  6. Szumny Grzegorz - SP Kraszewo
  7. Jakubczyk Mikołaj - SP Kiwity
  8. Bejnar Dominik - SP 4
  9. Rubażewicz Kamil - NSP Krekole
    10.  Wardal Damian - NSP Krekole
    11.  Kapuściński Dawid - SP 1
    12.  Jagustyn Michał - SP 3
    13.  Pełkowski Sebastian - SP Kiwity
    14.  Wiech Wojciech -SP 1
    15.  Szałkowski Wojciech - SP 3
    16.  Marcinkowski Kacper - NSP Krekole

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg

  1. Szymański Krzysztof - SP 1 - 9,44 m
  2. Tatyrżo Łukasz - SP 4 - 8,57 m
  3. Barchański Krzysztof - SP 3 - 8,34 m
  4. Leszczewski Jacek - SP 4
  5. Jagustyn Michał - SP 3
  6. Filipiak Jan - SP Kiwity
  7. Dąbrowski Grzegorz - SP 4
  8. Szałkowski Wojciech - SP 3
  9. Świerzewski Paweł - SP Kiwity
    10.  Pażuś Dawid - NSP Krekole
    11.  Kapuściński Dawid - SP 1
    12.  Pażuś Klaudiusz - NSP Krekole
    13.  Wiech Wojciech - SP 1

    GALERIA ZDJĘĆ Z ZAWODÓW


    Nagrody: Uczestnicy otrzymali medale
    za zajęcie miejsc 1 - 3 w każdej konkurencji.

16 stycznia 2014

Gminny Turniej Siatkówki - Kraszewo


Na zaproszenie dyrekcji SP Kraszewo reprezentacja
"Jedynki" uczestniczyła w towarzyskim turnieju siatkówki
w niedalekim Kraszewie.
Udział zakończył się sukcesem.
Obie reprezentacje zwyciężyły wszystkie mecze
i zdobyły puchary za pierwsze miejsce.
W turnieju udział wzięły reprezentecje gospodarzy:
Szkoła podstawowa w Kraszewie, Szkoła podstawowa w Rogóżu
oraz Szkoła z Łaniewa.
Wszystkie mecze były bardzo zacięte i emocjonujące.
Nasza reprezentacja decydujące starcia stoczyła z gospodarzami
turnieju, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony.


Zobacz zdjęcia z turnieju:


Reprezentacja dziewcząt:
Zuzanna Rawińska
Paulina Wojczulanis
Julia Dobrowolska
Kamila Ziółkowska
Dagmara Dulska


Reprezentacja chłopców:
Patryk Suski
Piotr Borkowski
Maksymilian Niedźwiedzki
Kamil Majcher
Jakub Suski
Piotr Suski
Mateusz Skoczek
Piotr Borkowski
Piotr Dudkiewicz


Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana
świetnie grająca i zagrywająca Zuzanna Rawińska
- otrzymała pamiątkową statuetkę z rąk wójta Gminy
Artura Jankowskiego


GRATULACJE


4 grudnia 2013

IV Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż

  
4 grudnia na hali sportowej w Lidzbarku Warmińskim rozegraliśmy
już IV Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż.

Frekwencja na zawodach była wysoka,
udział wzięło 51 zawodników w wieku od 10 do 17 lat
w czterech kategoriach wiekowych.
Na zawodach stawiły się reprezentacje
SP 1 Lidzbark Warmiński,
SP i Gimnazjum Kraszewo,
Gimnazjum 1 i Gimnazjum 2 Lidzbark Warmiński,
oraz goście:
Gimnazjum Wilczęta, Gimpas Pasłęk, Polonia Pasłęk, Piast Wilczęta.

W zawodach wystąpiła spora grupa uczniów naszej szkoły.
Trzeba przyznać, iż także nasi absolwenci pokazali się z dobrej strony.
Prym w zawodach jednak wiedli zawodnicy regularnie trenujący
w sekcjach lekkoatletycznych i klubach.

Zapraszam na treningi do LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
Sala SP 1 - wtorek, czwarek - 16.00 - 17.30


Wyniki:

Dziewczęta SP
1. Patrycja Steć - Piast Wilczęta 2001 - 150
2. Zuzanna Ozga-Zajło - Piast Wilczęta 2001 - 125
3. Aleksandra Nawrocka - Gimpas Pasłęk 2001 -120
4. Alicja Gołąbek - SP 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 2001 - 120
5. Zuzanna Rawińska - SP 1 Lidzbark W. 2001 - 115
6. Oliwia Krawczyk - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
7. Sandra Mickiewicz - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 100
8. Marta Zawadzka - SP 1 Lidzbark W. 2003 - 90


Chłopcy SP
1. Piotr Dudkiewicz - SP 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 2001 - 140
2. Michał Jeremicz - Piast Wilczęta 2001 - 140
3. Damian Kamiński - SP 1 Lidzbark W. 2001 - 125
4. Eryk Świetlikowski - SP 1 Lidzbark W. 2001 - 125
5. Piotr Borkowski - SP 1 Lidzbark W. 2001 - 120
6. Jakub Staroń - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 120
7. Przemek Wrotny - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
8. Mateusz Skoczek - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
8. Jakub Suski - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
9. Dawid Kapuściński - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
10. Cezary Kuźmowicz - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115
10. Przemek Opolski - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 115

11. Grzegorz Szumny - SP Kraszewo /LUKS Warmia/ 2001 - 110
12. Piotr Suski - SP 1 Lidzbark W. 2001 - 110
13. Piotr Topolnicki - SP 1 Lidzbark W. 2002 - 110

14. Konrad Antosiewicz - SP Kraszewo 2001 - 100
15. Jacek Kowalewski - SP 1 Lidzbark W. 2003 - 100
16. Jakub Maścianica - SP 1 Lidzbark W. 2003 - 100
17. Kacper Walesiak - SP 1 Lidzbark W. 2003 - 100
18. Wojciech Wiech - SP 1 Lidzbark W. 2003 - 95


Dziewczęta gimnazjum i ponadgimnazjalne
1. Dominika Kolterman - Polonia Pasłęk 1999 - 155
2. Patrycja Adamczyk - Polonia Pasłęk 1999 - 155
3. Natalia Polak - Gimnazjum Kraszewo /LUKS Warmia/ 1999 - 155
4. Joanna Grzyb - Gimpas Pasłęk 2000 - 145
5. Kinga Pastusiak - Gimnazjum 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 2000 - 140
6. Natalia Kalbarczyk - Gimnazjum Wilczęta 1998 - 135
7. Paula Kozakiewicz - Polonia Pasłęk 1996 - 135
8. Paulina Dudkiewicz - Gimnazjum 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 2000 - 125
9. Ilona Stolarczyk - Gimnazjum 1 Lidzbark W. 2000 - 120

10. Paulina Ławrynowicz - Gimpas Pasłęk 2000 - 115
11. Karolina Małejkyj - Piast Wilczęta 1999 - 110

Chłopcy gimnazjum i ponadgimnazjalne
1. Damian Małejkyj - Piast Wilczęta 1997 - 175
2. Krzysztof Karkowski - Gimnazjum 2 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 1999 - 175
3. Michał Szumny - Gimnazjum Kraszewo /LUKS Warmia/ 1999 - 165
4. Bartosz Kret - Gimnazjum 1 Lidzbark W. 1998 - 160
4. Marcin Jankowski - Gimnazjum 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 1999 - 160
5. Łukasz Syrewicz - Gimnazjum 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 1999 - 155
6. Jakub Grzelak - Gimnazjum 1 Lidzbark W. /LUKS Warmia/ 1999 - 155

7. Miłosz Rancia - Gimnazjum Wilczęta 1998 - 150
8. Ernest Kurowski - Piast Wilczęta 1999 - 150
9. Kamil Trubiło - Gimnazjum 1 Lidzbark W. 1998 - 150
10. Wojciech Bowszys - Gimnazjum 1 Lidzbark W. 2000 - 140
11. Kamil Majcher - SP 1 Lidzbark W. 2000 - 115


Galeria 1

Galeria 2


listopad - Wyniki rozgrywek koszykówki

powiat - II miejsce dziewcząt - awans do rejonu
powiat - III miejsce chłopców
rejon - III miejsce dziewcząt


GRATULACJE


15 listopad 2013

Powiatowe biegi przełajowe


Bieganie staje się coraz bardziej popularne w Polsce,
biegają dorośli ale także dzieci.
Również w naszej szkole nie brakuje wytrwałych zawodników.
Spora grupa startujących i kilka dobrych startów.
Do dużych sukcesów trzeba systematycznej pracy na treningach i lekcjach.
ŻYCZYMY POWODZENIA
na finale wojewódzkim biegów przełajowych w marcu 2014.

Awans uzyskali:
1 miejsce - Zuzanna Rawińska
2 miejsce - Alicja Gołąbek

6 miejsce - Wioletta Wardal
6 miejsce - Piotr Dudkiewicz
8 miejsce - Cezary Kużmowicz




zobacz artykuł na portalu
lidzbarkwarmiński.wm.pl

Wyniki:

Szkoła Podstawowa

- Dziewczęta gr. młodsza - 2003 i młodsze
1. Dyrda Antonina - SP 3 Lidzbark Warm.
2. Bernaś Oktawia - SP 4 Orneta
3. Stankiewicz Julia - SP 3 Lidzbark Warm.
4. Szuksztul Martyna - SP 3 Lidzbark Warm.
5. Bakuła Aleksandra - SP 4 Lidzbark Warm.
6. Wardal Wioletta - SP 1 Lidzbark Warm.
7. Targońska Paulina - SP Żegoty
8. Kasperowicz Hanna - SP 4 Lidzbark Warm.
9. Stepnicka Oliwia - SP 3 Lidzbark Warm.
10. Kruk Julia - SP 3 Lidzbark Warm.
11. Kozakiewicz Roksana - SP 1 Orneta
12. Tryniecka Laura - SP Bażyny
13. Olkowska Justyna - SP 1 Lidzbark Warm.
14. Łuczkowska Oliwia - SP 3 Lidzbark Warm.
15. Borczon Klaudia - SP Bażyny
16. Szadziun Natalia - SP 3 Lidzbark Warm.
17. Bronkiewicz Patrycja - SP 3 Lidzbark Warm.
18. Andryłowicz Patrycja - SP 4 Orneta
19. Babik Julia - SP 4 Lidzbark Warm.
20. Lisowska Alicja - SP Bażyny

- Dziewczęta gr. starsza - 2001 - 2002
1. Rawińska Zuzanna - SP 1 Lidzbark Warm.
2. Gołąbek Alicja - SP 1 Lidzbark Warm.

3. Bulak Klaudia - SP Bażyny
4. Rutkowska Wiktoria - SP Bażyny
5. Konicka Martyna - SP 4 Orneta
6. Szeląg Aniela - SP 4 Orneta
7. Ługowska Klaudia - SP 3 Lidzbark Wam.
8. Kich Aleksandra - SP 4 Orneta
9. Pietkiewicz Nikola - SP 3 Lidzbark Warm.
10. Dobiesz Sylwia - SP Żegoty
11. Wiśniowska Martyna - SP 4 Lidzbark Warm.
12. Znamierowska Maryla - SP 4 Lidzbark Warm.
13. Rachuba Julia - SP 4 Lidzbark Warm.
14. Kaczmarek Aleksandra - SP 4 Orneta
15. Żelichowska Maja - SP 3 Lidzbark Warm.
16. Baranowska Sylwia - SP 3 Lidzbark Warm.
17. Szurawska Klara - SP 4 Lidzbark Warm.
18. Lipińska Wiktoria - SP Bażyny
19. Jakuszczonek Roksana - SP 4 Orneta
20. Powideł Aleksandra - SP 4 Lidzbark warm.
21. Zęgota Agata - SP 4 Orneta
22. Haduła Dorota - SP 4 Lidzbark Warm.
23. Czekmoriewa Masza - SP Bażyny
24. Zwierzyńska Kinga - SP 4 Lidzbark Warm.
25. Krynicka Paulina - SP 4 Lidzbark Warm.
26. Romaniuk Magda - SP 4 Lidzbark Warm.
27. Szyszko Zuza - SP 1 Orneta
28. Mikłusz Zuzanna - SP Bażyny
29. Rosłoń Diana - SP Kiwity
30. Lindor Daria - SP Bażyny
31. Kopka Zuzanna - SP 1 Orneta
32. Białkowska       - SP Żegoty
33. Mickiewicz Sandra - SP 1 Lidzbark Warm.
34. Ulatowska Karolina - SP 4 Lidzbark Warm.
35. Piskorz Natalia - SP 1 Lidzbark Warm.
36. Goszka Joanna - SP 4 Lidzbark Warm.
37. Dańczek Daria - SP 1 Orneta

- Chłopcy grupa młodsza - 2003 i młodsi
1.  Bielun Kamil - SP 3 Lidzbark Warm.
2. Kamieniecki Mateusz - SP 3 Lidzbark Warm.
3. Rumiński Dawid - SP 1 Orneta
4. Mańkowski Patryk - SP 3 Lidzbark Warm.
5. Ramotowski Rafał - SP 3 Lidzbark Warm.
6. Chmielewski Kacper - SP 3 Lidzbark Warm.
7. Krajewski Paweł - SP 4 Orneta
8. Jakóbczyk Kamil - SP Kiwity
9. Pluciński Piotrek - SP 1 Orneta
10. Szostak Konrad - SP 4 Lidzbark Warm.
11. Kosacz Piotr - SP 4 Lidzbark Warm.
12. Kopka Julian - SP 4 Orneta
13. Zamysłowski Sebastian - SP 4 Orneta
14. Walczyński Jakub - SP Kiwity
15. Bąkowski Bartek - SP Żegoty
16. Lindorf Dawid - SP Bażyny
17. Gałązka Damian - SP Bażyny
18. Gliniewicz Mateusz - SP 4 Lidzbark Warm.
19. Zdunek Mikołaj - SP Kiwity
20. Dajnowski Kacper - SP 4 Lidzbark Warm.
21. Baranowski Arkadiusz - SP 4 Orneta
22. Konieczek Kacper SP 4 Lidzbark Warm.

- Chłopcy grupa starsza - 2001 - 2002
1. Łagocki Michał - SP 3 Lidzbark Warm.
2. Bucio Mariusz - SP 1 Orneta
3. Dajnowski Kamil - SP 4 Lidzbark Warm.
4. Madej Bartek - SP Żegoty
5. Kukołowicz Maksymilian - SP 4 Orneta
6. Kuźmowicz Cezary - SP 1 Lidzbark Warm.
7. Waszczyszyn Przemysław - SP 1 Orneta
8. Dudkiewicz Piotr - SP 1 Lidzbark Warm.
9. Piskorz Piotr - SP 4 Lidzbark Warm.
10. Świerzewski Paweł - SP Kiwity
11. Sawicki Bartosz - SP 4 Lidzbark Warm.
12. Bejnar Dominik - SP 4 Lidzbark Warm.
13. Katkowski Szymon - SP Kiwity
14. Jakubczyk Mikołaj - SP Kiwity
15. Borkowski Piotr - SP 1 Lidzbark Warm.
16. Staroń Kuba - SP 1 Lidzbark Warm.
17. Minowicz Kacper - SP 4 Orneta
18. Murawski Kacper - SP Bażyny
19. Pawłowski Krzysztof - SP 1 Orneta
20. Lipka Kornel - SP 4 Lidzbark Warm.



listopad 2013

Terminy rozgrywek piłki koszykowej
19.11.2013 /wtorek/ - godz 10.00 sala ul. Polna - powiat dziewcząt i chłopców
25.11.2013 /poniedziałek/ - godz 10.00 sala ul. Polna - rejon chłopców
26.11.2013 /wtorek/- godz 10.00 sala ul. Polna - rejon dziewcząt


Przypominam, iż we wtorki odbywają się dodatkowe zajęcia z koszykówki.
Początek zajęć - 7 lekcja



Tak było w poprzednim roku

Krótko o przepisach:

- zespół liczy 10-12 zawodników
- mecz trwa 4 kwarty /7-10 min/
- zespół gra I kwartę piątką, II kwartę gra inną piątką
- w III i IV kwarcie istnieje dowolność zmian
- zawodnik musi być zmieniony, jeżeli otrzymał 5 przewinień
- jeżeli zespół przystępuje do meczu w 10 zawodników i zawodnik
otrzymał 5 przewinienie w I lub II kwarcie,
to kończy ją w zminiejszonym składzie
- w trakcie meczu obowiązują przepisy,
krycie każdy swego, 3 sek, 10 sek, nie obowiązują rzuty za 3 pkt


5 grudzień 2013

Mikołajkowy Konkurs Skoku wzwyż przy muzyce
Hala - ul. Polna
Kategorie wiekowe:
- szkoła podstawowa
- gimnazjum i ponadgimnazjalne



Tak było w poprzednim roku


5 pażdziernik 2013

5 pażdziernika przy doskonałej do biegania pogodzie odbył się
II Lidzbarski Bieg Przełajowy

W 4 kategoriach wiekowych wystartowało ponad 100 zawodników.
W kategorii OPEN - 30 zawodników.
Wszyscy otrzymali pamiatkowe medale.
Pierwszych trzech zawodników na mecie w kategoriach otrzymało dyplomy.
Troje naszych uczniów zdobyło miejsca na podium,
kilkoro wystartowało i ukończyło swoje biegi.

Kategoria I
1m Jakub Wasiak

Kategoria II
3m Zuzanna Rawińska
3m Cezary Kuźmowicz

GRATULACJE !


Wrzesień, Pażdziernik 2013

IV Lidzbarskie Czwartki Lekkoatletyczne
2013/2014

runda jesienna



To już po raz czwarty rozpoczęliśmy sezon zawodów lekkoatletycznych
na lidzbarskim stadionie. Zawody organizuje OSiR Lidzbark Warmiński oraz sekcja lekkoatletyczna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński. W całej Polsce podobne zawody regionalne prowadzi około 90 miast organizatorów.
Głównym pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży w Warszawie, której prezesem jest Marian Woronin, rekordzista Polski w biegu na 100m.

STRONA INTERNETOWA STOWARZYSZENIA SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY
http://czwartki.pl/czwartki/

Zawodnicy biorą podczas każdych zawodów udział w 2 konkurencjach, jednej biegowej /60m, 300m, 600-1000m/ oraz jednej technicznej /p.pal, skok w dal, skok wzwyż/
Regulamin zawodów mówi, iż aby zawodnik został sklasyfikowany i wziął udział
w Finale Miejskim a następnie Finale Ogólnopolskim
musi uczestniczyć w 5 zawodach miejskich w koknurencji.
Zwycięzcy Finału Miejskiego mają prawo uczestniczyć w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w czerwcu 2014.
Przypomnijmy, że nasi uczniowie zdobywali medale i miejsca punktowane
na tych zawodach w latach ubiegłych.
Reprezentacja Lidzbarka Warmińskiego w Finale Ogólnopolskim w 2013 r
zajęła 9 miejsce punktowe wśród kilkudziesięciu reprezentacji miast !
W lidzbarskich zawodach uczestniczą zawodnicy z wielu silnych ośrodków województwa:
Wilkasy, Woźnice, Pisz, Dywity, Kraszewo, Upałty, Wilczęta.

Zachęcam uczniów do reprezentowania Jedynki na tych zawodach, gdyż lekkoatletyka rozwija wszechstronnie organizm młodego sportowca i jest wspaniałą możliwością pracy nad szybkością, skocznością, wytrzymałością i siłą.

Zachęcam także rodziców do kibicowania i pomocy przy organizacji zawodów.
Kolejne już wiosną w kwietniu i maju.


KLASYFIKACJA SZKÓŁ /po 3 zawodach/:
1. Sp Wilkasy 7606
2. UKS Atos Woźnice 3879
3. SP 4 Lidzbark W. 3794
4. SP 1 Lidzbark W. 3384
5. SP Kraszewo 3298
6. SP Upałty 2562
7. SP 3 Lidzbark W. 1169
8. NSP Krekole 931
9. GUKS Asy Dywity 676
10. UKS Piast Wilczęta 503


MIEJSCA ZAWODNIKÓW REPREZENTUJĄCYCH JEDYNKĘ
GRAND PRIX
/po trzech rozegranych zawodach/


konkurencja/miejsce/rocznik/zdobyte punkty/najlepszy wynik

300m

1. Rawińska Zuzanna 2001 - 49 /52,52

60m
2. Gołąbek Alicja 2001 - 131 /9.15
6. Kuźmowicz Cezary 2002 - 116 /9.45
10. Szymański Krzysztof 2002 - 93 /8.86
14. Staroń Jakub 2002 - 46 /10.28
15. Wiech Wojciech 2002 - 33 /10.40
17. Wrotny Przemek 2002 - 21 /10.43
19. Skoczek Mateusz 2002 - 16 /10.62
22. Świetlikowski Artur 2002 - 13 /10.70

2. Wroniewicz Milena 2002 - 120 /9.65
4. Krawczyk Oliwia 2002 - 80 /9.75
7. Mickiewicz Sandra 2002 - 45 /10.50
12. Górecka Katarzyna 2002 - 10 /11.00
6. Topolnicki Piotr 2003 - 69 /9.46
13. Walkiewicz Bartosz 2003 - 28/ 11.02
14. Kisiel Jakub 2003 - 26 /10.83
17. Kowalewski Jacek 2003 - 21 /10.80
36. Ziółek Arkadiusz 2003 - 0 /12.29
11. Mielnik Katarzyna 2003 - 32 /10.64
15. Wardal Wioletta 2003 - 17 /11.12
17. Olkowska Justyna 2003 - 14 /11.22


600m
2. Rawińska Zuzanna 2001 - 55 /2:07.57

p.pal
10. Świetlikowski Eryk 2001 - 61 /39.00
12. Borkowski Piotr 2001 - 54 /35.50
14. Błaszkiewicz Michał 2001 - 48 /33.00
16. Kamiński Damian 2001 - 37 /28.00
11. Wiech Wojciech 2002 - 106 /31.50
12. Staroń Jakub 2002 - 92 /29.00
16. Skoczek Mateusz 2002 - 62 /34.50
17. Świetlikowski Artur 2002 - 60 /22.00
6. Walkiewicz Bartosz 2003 - 149 /25.50
8. Kisiel Jakub 2003 - 132 /22.50
9. Kowalewski Jacek 2003 - 124 /31.50
13. Ziółek Arkadiusz 2003 - 58 /17.00


skok w dal
9. Kuźmowicz Cezary 2002 - 107 /3.50
5. Górecka Katarzyna 2002 - 45 /3.08
9. Mielnik Katarzyna 2003 - 66 /3.15
13. Olkowska Justyna 2003 - 57 /3.00
14. Wardal Wioletta 2003 - 50 /2.88


skok wzwyż
2. Dudkiewicz Piotr 2001 - 170 /1.35
1. Gołąbek Alicja 2001 - 176 /1.20
2. Rawińska Zuzanna 2001 - 166 /1.20
1. Krawczyk Oliwia 2002 - 209 /1.25
2. Wroniewicz Milena 2002 - 204 /1.10
6. Mickiewicz Sandra 2002 - 116 /1.00


Mam nadzieję, iż wyniki w sezonie wiosennym pozwolą wielu naszym reprezentantom uczestniczyć w Finale Ogólnopolskim w Łodzi /czerwiec 2014/

pełne wyniki na stronie

www.luks.warmia.pl


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

ROK SZKOLNY 2011/2012


ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

web stats stat24